Tryb offline
bizTV LH50BEAHLGUXEN
bizTV LH50BEAHLGUXEN
bizTV LH50BEAHLGUXEN

Samsung bizTV LH50BEAHLGUXEN

Kod Komsa:
MN-SU-N008
EAN:
8806092206632
Numer katalogowy:
LH50BEAHLGUXEN
Przejdź do pełnej specyfikacji

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIA

Za pomocą Business TV skieruj wzrok klientów na indywidualną komunikację marki. Można do tego wykorzystać łatwą w obsłudze aplikację Business TV, za pomocą której, obok planowanego programu telewizyjnego, można wyświetlać odpowiednie reklamy, aby przekonać klientów odpowiednią mieszanką treści.

NIEZAWODNY CZAS PRACY

Zaoferuj swoim klientom wspaniałe wrażenia wizualne dzięki wyświetlaczom Samsung UHD o wysokiej rozdzielczości w różnych rozmiarach, które są odpowiednie dla prawie wszystkich pomieszczeń. Wyświetlacze Samsung zaprojektowano tak, aby działały niezawodnie nawet podczas długich godzin pracy – 16 godzin dziennie, siedem dni w tygodniu.

KONTROLUJ ZAWARTOŚĆ W PODRÓŻY

Dzięki aplikacji Samsung Business TV, dostępnej dla zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS, możesz wygodnie sterować i zdalnie zarządzać treścią podłączonego telewizora biznesowego za pomocą urządzenia mobilnego.

KONFIGURACJA W KILKA MINUT

Gotowe w mgnieniu oka: po pierwszym włączeniu automatycznie uruchamia się wstępnie zainstalowany samouczek krok po kroku, który poprowadzi Cię przez proces konfiguracji. Dzięki intuicyjnej aplikacji Business TV jesteś szybko połączony i gotowy do pracy w mgnieniu oka.

ŁATWE ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika aplikacji Samsung Business TV zawartość można edytować, przeglądać, finalizować i udostępniać na wielu wyświetlaczach jednocześnie w zaledwie kilku krokach.

Ekran

Jasność [cd/m2]
250 cd/m²

Import

EKRAN
125,73 cm
Rozdzielczość wyświetlacza [px]
3840 x 2160
Przekątna wyświetlacza [cale]
49,5''
Łączność
USB 3.0, Wi-Fi, HDMI, RJ-45 10/100 Mbps
Kąt widzenia poziomy [stopnie]
178/178 stopni
Cechy dodatkowe
Dolby Sound System, tuner analogowy, dźwięk adaptacyjny, natychmiastowe włączanie, tryb gry, z telefonu komórkowego do telewizora, zdalny dostęp, dublowanie dźwięku, aplikacja BizTV, blokada bezpieczeństwa
Szerokość produktu
1116,8 mm
Wysokość produktu
644,2 mm
Głębokość produktu
59,9 mm
Format [cale]
16:9
Waga [kg]
11,6 kg
Liczba wyświetlanych kolorów [mln]
16,7 mln
Kontrast statyczny
4700:1
Czas reakcji [ms]
8 ms
Zużycie energii (Typ.)
87 kWh
W magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.