Tryb offline

EPOS PRESENCE GREY UC Słuchawka Bezprzewodowa Bluetooth

Kod Komsa:
SY-EP-A039
EAN:
5714708004615
Numer katalogowy:
1000660
Przejdź do pełnej specyfikacji

Rozwiązanie bezprzewodowe

Działanie słuchawki Presence Grey Businessopiera się na bezprzewodowym rozwiązaniu w zakresie rozmów telefonicznych dokonywanych przy użyciu telefonów komórkowych, smartfonów czy softfonów.

Technologia WindSafe

Zastosowanie technologii WindSafe pozwala na inteligentną redukcję szumów wiatru, przy wykorzystaniu trzech współpracujących ze sobą mikrofonów, dzięki którym można skutecznie wyeliminować niepożądane dźwięki w tle.

Technologia SpeakFocus

To adaptacyjny system redukcji szumów wykorzystujący trzy mikrofony cyfrowe, który jest optymalizowany dla środowisk o dużych szumach np. w samochodzie, na zewnątrz czy w biurze. Ponadto zastosowanie specjalnego rozwiązania cyfrowego usuwania echa pozwala na eliminowanie wszystkich pogłosów podczas prowadzonej rozmowy.

Kontrola głośności

W słuchawce zastosowano automatyczną, adaptacyjną kontrolę głośności zależnie od poziomu szumów, w celu zapewnienia zoptymalizowanej zrozumiałości mowy oraz najwyższej jakości dźwięków.

Łatwość użycia

Dzięki suwakowemu wyłącznikowi zasilania oraz kontrolerowi rozmów możemy w szybki sposób rozpocząć lub zakończyć rozmowę telefoniczną oraz ustawić głośność zgodnie z potrzebami.

Komfort użytkowania

Słuchawka zapewnia najwyższy komfort podczas noszenia dzięki swojej małej wadze- zaledwie 13 gramów. Ponadto, umożliwia elastyczność w sposobie zakładania, zarówno na prawe lub lewe ucho z użyciem zaczepu zausznego lub bez niego.

Długi czas rozmowy

Możesz rozmawiać z partnerami biznesowymi i przyjaciółmi nawet do 10 godzin, z maksymalnie 14-dniowym czasem czuwania. Dzięki wydajnej baterii nie musisz martwić się o przerwę w pracy podczas jazdy samochodem lub przebywania poza biurem.

W zestawie

Zestaw słuchawkowy Presence zawiera ładowarkę samochodową, kabel USB do ładowania, klucz BTD 800, zaczep nauszny, wymienne wkładki douszne, etui do przechowywania i transportu oraz instrukcję obsługi.

Dane techniczne

SERIA PRODUKTU

ADAPT Presence

RODZAJ SŁUCHAWKI

BEZPRZEWODOWA

STYL NOSZENIA

NA JEDNO UCHO

CERTYFIKATY / PRZEZNACZENIE

UNNIFIED COMMUNICATIONS

TECHNOLOGIA

BLUETOOTH

ZASIĘG

DO 25 METRÓW ( ZALEŻNE OD URZĄDZENIA )

TYP MIKROFONU

3 MIKROFONY MEMS

PASMO PRZENOSZENIA MIKROFONU

150 – 6.800 HZ

PASMO PRZENOSZENIA SŁUCHAWEK

150 - 15.000 HZ

WAGA SŁUCHAWKI

13 gram

PODUSZKA NA SŁUCHAWKĘ

GUMKA - WKŁADKA

CZAS PRACY AKUMULATORA

DO 10 GODZIN

CZAS CZUWANIA

DO 14 DNI

CZAS ŁADOWANIA

1 GODZINA 20 minut

ZESTAW ZAWIERA

BTD 800, KABEL USB DO ŁADOWANIA, ZACZEP, WKŁADKI, ETUI

Brak w magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.