Tryb offline

FITBIT Inspire 2, Black/Desert Rose

Kod Komsa:
ME-FB-A011
EAN:
810038852799
Numer katalogowy:
FB418BKCR
Przejdź do pełnej specyfikacji

Śledzenie aktywności przez cały dzień

Fitbit Inspire 2 to wyjątkowy smartband, który pomoże Ci zadbać o kondycję. Urządzenie monitoruje tętno przez cały dzień i całą noc. W intuicyjnej aplikacji znajdziesz dane dotyczące ilości spalonych kalorii, przebytego dystansu, ilości zrobionych kroków czy też godzin snu. Z opaską sportową Fitbit Inspire 2 osiągniesz każdy cel, a niemożliwe stanie się możliwe.

Śpij dobrze

Smartband Fitbit Inspire 2 monitoruje tętno 24 godziny na dobę. Takie rozwiązanie sprawia, że możesz obserwować swój organizm i w każdej chwili sprawdzić ilość spalonych kalorii czy też czas spędzony w poszczególnych fazach snu. Przydatne wskazówki pomogą osiągnąć błogi sen i sprawić, że będziesz przygotowany na każdy nowy dzień.

Ulepsz swoje treningi

Jeśli chcesz zrzucić parę kilogramów lub zadbać o kondycję, to funkcja aktywnych minut sprawi, że ulepszysz swoje treningi tak, aby stały się jeszcze efektywniejsze. Osiągnij 150 aktywnych minut każdego tygodnia i ciesz się z poprawy kondycji. Jesteś gotowy na więcej? Ustaw limit na 200 czy też 300 aktywnych minut i przesuwaj swoje granice.

Fitbit Premium przez rok

Opaska sportowa Fitbit Inspire 2 może pochwalić się wodoszczelnością przy zanurzeniach do 50 metrów, więc śmiało biegaj w deszczu i pokonuj kolejne długości basenu. Przy zakupie Fitbit Inspire 2 otrzymujesz roczną subskrypcję Fitbit Premium. Ta platforma ułatwi Ci przestawienie się na zdrowe nawyki i pomoże wpleść do życia odpowiednią ilość aktywności.

Fitbit po polsku

Treści wyświetlane na smartbandzie oraz w aplikacji są teraz w języku polskim, wiec nie musisz się głowić nad anglojęzycznymi zwrotami. Wszystkie dane dotyczące między innymi treningu, tętna i snu znajdziesz w intuicyjnej aplikacji Fitbit, która dostępna jest na urządzeniach wyróżniających się systemami iOS oraz Android.

Zacznij dbać o swoje zdrowie i wpleć do swojego codziennego życia odrobinę aktywności. Dzięki temu poprawisz kondycję, zrzucisz kilka nadprogramowych kilogramów, wyrzeźbisz ciało i zadbasz o układ krążenia oraz zdrowie psychiczne. Wystarczy, że będziesz pokonywał codziennie daną ilość kroków, kilka pięter w górę oraz wybierał się na przejażdżkę rowerową trzy razy w tygodniu! Opaska FItbit Inspire 2 będzie informowała Cię o osiągnięciu dziennego lub tygodniowego celu. Gotowy do startu? Start!

Import

Wodoszczelność i pyłoszczelność
Do 50 metrów
Wymiary [mm]
16,7 x 37 x 12,9
Kolor
Różowy
Przekątna wyświetlacza [cale]
0,72
Pozostałe funkcje
Powiadomienia z telefonu, Monitor snu, Monitor tętna, Krokomierz, Spalone kalorie, Minuty intensywnej aktywności , Pomiar dystansu, Monitor zdrowia kobiet, Tryb snu
Pozostałe informacje
Wyświetlacz PMOLED
W zestawie
Kabel ładowania
Instrukcja
Smartbandy
Google Play
Akumulatorowe
Aplikacje do przesyłania
iOS, Android
Sposób sterowania
Dotykowe
Kształt ekranu
Prostokąt
Materiał paska
Silikon
Napięcie robocze
Bezprzewodowa
Optyczny monitor tętna
Tak
W magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.