Tryb offline

FITBIT opaska Charge 4 (NFC), SE Black/Granite Reflective Woven

Kod Komsa:
ME-FB-C006
EAN:
811138038694
Numer katalogowy:
FB417BKGY
Przejdź do pełnej specyfikacji

ZAAWANSOWANY CZUJNIK TĘTNA

Fitbit Charge 4 pozna Cię lepiej niż ktokolwiek! Zaawansowany czujnik tętna umożliwi wyliczenie spalonych kalorii z największą dokładnością. Dodatkowo opaska marki Fitbit liczy i zapisuje ilość kroków oraz pięter, które pokonałeś w danym dniu. Wszystkie informacje znajdziesz w intuicyjnej aplikacji dostępnej na smartfony z systemem Android oraz iOS.

WODOSZCZELNOŚĆ

Wodoszczelność opaski sprawia, że możesz zabrać ją na basen i bez zmartwień pokonywać kolejne długości. Fitbit Charge 4 może pochwalić się również kalendarzem zdrowia kobiet, ćwiczeniami oddechowymi w celu złagodzenia stresu oraz powiadomieniami o bezczynności.

SPOKOJNY ODPOCZYNEK

Spokojny odpoczynek jest niezwykle ważny, więc zadbaj o wysypianie się z opaska Charge 4. Urządzenie monitoruje pracę serca i czas, który spędzasz w poszczególnych fazach snu. Warto wspomnieć, że tryb snu wyciszy powiadomienia ze smartfona i dodatkowo wygasi wyświetlacz opaski. Od teraz nic nie przeszkodzi Ci w środku nocy.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE

Fitbit Charge 4 ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie nawet wtedy, kiedy zapomnisz portfela lub nie chcesz zabierać ze sobą karty płatniczej. Moduł NFC umożliwia płacenie zbliżeniowe, a kontrolowanie aplikacji Spotify z poziomu nadgarstka zapewni słuchanie ulubionych utworów podczas treningu.

Import

Wodoszczelność i pyłoszczelność
5 ATM
Kolor
Szary
GPS
Tak
Pozostałe funkcje
Monitor tętna, Monitor snu, Powiadomienia z telefonu, Powiadomienia o bezczynności, Monitor zdrowia kobiet, Płatności zbliżeniowe, Sterowanie Spotify, Tryb snu, Spalone kalorie, Pomiar dystansu, Krokomierz, Ćwiczenia oddechowe
W zestawie
Kabel
Instrukcja
Smartbandy
Google Play
Akumulatorowe
Aplikacje do przesyłania
Android, iOS
Sposób sterowania
Dotykowe
Kształt ekranu
Prostokąt
Materiał paska
Materiał
Czas pracy pod obciążeniem [h]
5
Napięcie robocze
Bezprzewodowa
Optyczny monitor tętna
Tak
Brak w magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.