Tryb offline

FITBIT Sense, Graphite/Sky Black

Kod Komsa:
ME-FB-A013
EAN:
811138036980
Numer katalogowy:
FB512BKBK
Przejdź do pełnej specyfikacji

Smartwatch FITBIT SENSE - Zadbaj o zdrowie

Zegarek Fitbit Sense to wyjątkowy smartwatch, który pomoże Ci zadbać o zdrowie. Urządzenie monitoruje tętno, a wbudowany czujnik EDA zmierzy aktywność elektrodermalną, dzięki której dowiesz się, jak Twój organizm reaguje na stres. Aplikacja Fitbit EKG poinformuje Cię o wykryciu migotania przedsionków - schorzenia, które dotyczy aż 35,5 miliona ludzi na całym świecie. Zadbaj o swoje serce, zredukuj stres i monitoruj temperaturę skóry.

Temperatura skóry i spokojny sen

Urządzenie Smartwatch Fitbit Sense monitoruje tętno przez cały dzień i całą noc. Wbudowany czujnik temperatury skóry rejestruje Twoją temperaturę każdej nocy, dzięki czemu możesz zobaczyć, kiedy się zmienia. Takie rozwiązanie sprawia, że będziesz świadomy wszystkich zmian zachodzących w Twoim organizmie dzięki czemu możesz reagować na niepokojące objawy we wczesnym stadium. Z modelem Sense Twoje zdrowie będzie pod stałą kontrolą.

Moduł GPS

Nie chcesz zabierać na trening smartfona, ale ważna jest dla Ciebie możliwość podglądu mapy? Fitbit Sense charakteryzuje się wbudowanym modułem GPS, co sprawia, że po biegu lub jeździe na rowerze możesz odczytać statystyki dotyczące przebytego dystansu, tempa oraz zobaczyć mapę intensywności treningu. Jeśli chcesz zrzucić parę kilogramów lub zadbać o kondycję, to funkcja aktywnych minut sprawi, że ulepszysz swoje treningi tak, aby stały się jeszcze efektywniejsze.

FITBIT PREMIUM przez 6 miesiący za darmo!

Przy zakupie smartwatcha Fitbit Sense otrzymujesz 6-miesięczną subskrypcję Fitbit Premium. Ta platforma ułatwi Ci przestawienie się na zdrowe nawyki i pomoże wpleść do życia odpowiednią ilość aktywności. Skorzystaj z zaawansowanych narzędzi do monitorowania snu, wyzwań, gier oraz treści dla umysłu. Premium nie jest jednak konieczne do korzystania z zegarka Fitbit Sense, darmowa wersja posiada wiele użytecznych funkcjii.

Intuicyjna aplikacja w języku polskim

Treści wyświetlane na smartwatchu oraz w aplikacji są teraz w języku polskim! Wszystkie dane dotyczące między innymi treningu, tętna i snu znajdziesz w intuicyjnej aplikacji Fitbit, która dostępna jest na urządzeniach wyróżniających się systemami iOS oraz Android. Fitbit wyróżnia się bardzo intuicyjną obsługą, pozwala zmieniać układ i wyszczególnić twoje ulubione funkcję. Dodatkowo możesz sterować muzyką na twoim smartfonie.

APLIKACJA EKG - monitoruj prace serca

Specjalna Aplikacja EKG umożliwia sprawdzenie swojego serca pod kątem wykrycia migotania przedsionków. Jeśli Twój rytm bicia serca jest nieregularny, dostaniesz alert. Zegarek Fitbit Sense poinformuje Cię również o zbyt niskim lub zbyt wysokim tętnie. Reaguj wcześniej i zadbaj o zdrowie. Pamiętaj, że pomiar nie zastępuje badania u lekarza specjalisty, wyniki należy skonsultować z lekarzem i nie podejmować leczenia na własną rękę.

General

test_multiselect
test2

Import

Wodoszczelność i pyłoszczelność
Do 50 metrów
Wymiary [mm]
40 x 40 x 12,3
Kolor
Czarny
Waga [g]
30
Przekątna wyświetlacza [cale]
1,58
GPS
Tak
GLONASS
Tak
Barometr
Tak
Wysokościomierz
Tak
Pozostałe funkcje
Powiadomienia z telefonu, Spalone kalorie, Krokomierz, Pomiar dystansu, Monitor braku aktywności, Monitor snu, Monitor tętna, Prędkość, Temperatura skóry, Monitor zdrowia kobiet, Inteligentny budzik, Tryb snu, Fitbit Pay, Sterowanie muzyką, Czujnik EDA,
Pozostałe informacje
Wyświetlacz AMOLED, NFC, WI-FI, Czujnik światła, Szkło Corning Gorilla Glass, Wbudowany mikrofon, Wbudowany głośnik
W zestawie
Kabel ładowania
Instrukcja
Smartwatche
Google Play
Akumulatorowe
Aplikacje do przesyłania
iOS, Android
Sposób sterowania
Przyciski + Dotykowe
Kształt ekranu
Kwadrat
Materiał paska
Silikon
Czas pracy pod obciążeniem [h]
12
Napięcie robocze
Bezprzewodowa
Optyczny monitor tętna
Tak
Fitbit Pay
Tak
W magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.