Tryb offline

Garett smartwatch Garett Women Ida różowy

Kod Komsa:
ME-GT-A003
EAN:
5903246282382
Numer katalogowy:
5903246282382
Przejdź do pełnej specyfikacji

WODOSZCZELNOŚĆ

Certyfikat IP67 sprawia, że Garett Women Ida może być zanurzany w wodzie, więc bez obaw możesz wybrać się z nim na plażę. Lubisz biegać w deszczu, trenować na basenie czy zapominasz o ściągnięciu zegarka pod prysznicem? To nie problem!

SPECJALNA APLIKACJA

Smartwatch marki Garett jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi na systemach iOS oraz Android. Specjalna aplikacja umożliwia spersonalizowanie ustawień zegarka z poziomu smartfona. Prócz tego urządzenie Women Ida korzysta z modułu GPS telefonu i może zapisywać pokonany przez Ciebie dystans.

MONITOROWANIE TĘTNA

Czujnik nadgarstkowy pozwala na monitorowanie tętna, dzięki czemu możesz obserwować swój organizm w każdej chwili. Twoje wyniki będą automatycznie przesyłane do aplikacji w smartfonie. Dopasuj swój rytm i intensywność ćwiczeń.

MONITOR BRAKU AKTYWNOŚCI

Siedzący tryb pracy? Monitor braku aktywności w Garett Women Ida poinformuje Cię o zbyt długim siedzeniu w jednym miejscu. Krokomierz umożliwi zliczenie całkowitej długości przebytej trasy oraz spalonych kalorii. Dodatkowo monitor snu pozwoli zadbać o Twój odpowiedni wypoczynek.

STERUJ ZDALNIE SMARTFONEM

Smartwatch Garett Women Ida umożliwia ustawienie smartfona w dowolnym miejscu i zwolnienie migawki za pomocą zegarka na Twoim nadgarstku. Prócz tego możesz uruchomić alarm w telefonie, jeżeli zaginie Ci w domu lub wśród korespondencji w biurowej przestrzeni. Prognoza pogody w smartwatchu sprawia, że deszcz nigdy Cię nie zaskoczy.

WYRAŹ SIEBIE

Garett Women Ida oferuje wybór odpowiedniej dla Ciebie tarczy oraz pasków, które będą pasować do Twojego stylu. Urządzenie jest dostępne w czterech modnych kolorach. Który wybierasz?

Brak w magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.