Tryb offline

GARMIN zegarek Forerunner 35, błękitny

Kod Komsa:
ME-GA-J207
Przejdź do pełnej specyfikacji

Po prostu biegnij

Forerunner 35 jest smukły i lekki. Idealnie nadaje się do codziennego biegania, treningów czy na zawody. Wbudowana technologia pomiaru tętna na nadgarstku Garmin Elevate i moduł GPS, umożliwiają śledzenie dystansu, interwałów, tempa oraz szeregu innych parametrów. Powyższe dane są zbierane przez zegarek, nie musisz więc korzystać z telefonu czy czujnika tętna na klatkę piersiową.

Bądź na bieżąco

Sparowanie Forerunnera 35 z kompatybilnym smartfonem, umożliwia wyświetlanie powiadomień z telefonu. Funkcja LiveTrack pozwala rodzinie czy znajomym śledzić Twoje biegi. Ponadto, za pomocą zegarka można sterować muzyką z telefonu.

Przesyłaj, analizuj, udostępniaj

Forerunner 35 umożliwia przesyłanie statystyk sportowych do Garmin Connect, bezpłatnej platformy i społeczności, gdzie można śledzić swoje postępy i udostępniać je na portalach społecznościowych. Platforma jest dostępna na komputer lub smartfon, posiadający aplikację Garmin Connect™ Mobile.

Urozmaicona aktywność

Nikt nie powiedział, że dbanie o formę musi być nudne. Forerunner 35 pomoże Ci wnieść różnorodność do treningowej rutyny. Profile aktywności do biegania w pomieszczeniu i na zewnątrz, profil jazdy rowerem do przejażdżki po okolicy lub profil cardio do treningu na maszynie eliptycznej, wszystko to nie pozwoli Ci się nudzić, nawet na chwilę.

Monitorowanie aktywności przez całą dobę

Forerunner 35 rejestruje liczbę kroków, kalorie, dystans, sen, minuty intensywnej aktywności oraz całodobowy pomiar tętna. Poza tym, wibracyjne alerty przypomną Ci o zażyciu ruchu, jeśli za długo siedzisz w jednym miejscu.

Brak w magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.