Tryb offline

Huawei Mesh 3 3-packs, WS8100-23

Kod Komsa:
TD-HW-L037
EAN:
6941487241378
Numer katalogowy:
53039178
Częstotliwość:
2.4 / 5 Ghz
Funkcje:
DHCP, Kontrola rodzicielska, Sieć gościnna
Kolor:
Biały
Praca w trybie:
Router
Producent:
Huawei
Prędkość maksymalna:
3000 Mb/s (Wi-Fi)
Rodzaj:
Bezprzewodowe
Przejdź do pełnej specyfikacji

HUAWEI WiFi Mesh 3 (3 szt.)

Nowy HUAWEI WiFi Mesh 3 to domowy system, który pozwoli Ci stworzyć jedną, szybką i stabilną sieć Wi-Fi w całym domu. Zintegrowane ze sobą urządzenia umożliwiają płynny roaming, dzięki któremu przechodząc pomiędzy pomieszczeniami jesteś stale połączony do węzła sieci o najsilniejszym sygnale. Dzięki obsłudze WiFi 6, HUAWEI WiFi Mesh 3 osiąga maksymalną przepustowość do nawet 3000 Mb/s. Przy takiej prędkości buforowanie i opóźnienia stają się przeszłością, a Ty możesz się cieszyć płynnym streamowaniem i sieciową rozgrywką.

Szybka łączność z siecią

Każde z podłączonych do systemu urządzeń HUAWEI WiFi Mesh 3 obsługuje dwuzakresowy dostęp do sieci bezprzewodowej: 2,4 GHz i 5 GHz, zapewniając łączną prędkości do 3000 Mb /s. Jedno z pasm dedykowane jest do komunikacji między routerami i zapewnieniu jak najlepszej przepustowości łącza. HUAWEI WiFi Mesh 3 jest także wyposażony w 3 porty Gigabit Ethernet, a wszystkie obsługują auto adaptację sieci WAN/LAN. Nie musisz identyfikować portów sieciowych, a konfiguracja jest teraz jeszcze prostszaWydajne połączenie dla wielu użytkowników.

Wydajne połączenie dla wielu użytkowników

Przemieszczając się po mieszkaniu nie musisz już martwić się o zerwanie transferu danych. System HUAWEI WiFi Mesh 3 automatycznie przełączy Cię do urządzenia o najszybszej sieci bez zrywania bieżącego połączenia, a 4 niezależne wzmacniacze mocy zapewniają szeroki i silny zasięg sygnału w całym domu. W przypadku tradycyjnych routerów duża liczba podłączonych na raz klientow wpływa niekorzystnie na prędkość połączenia internetowego. Wykorzystanie HUAWEI WiFi Mesh 3 pozwoli na podłączenie jednocześnie nawet 250 urządzeń.

Ogólne

Kolor
Biały

Informacje ogólne

Funkcje
DHCP, Kontrola rodzicielska, Sieć gościnna
Producent
Huawei
Rodzaj
Bezprzewodowe
Praca w trybie
Router
Częstotliwość
2.4 / 5 Ghz
Zarządzanie urządzeniem
Aplikacja

Standardy przesyłu danych

WiFi
Wi-Fi 6 (802.11 ax)

Transmisja

Prędkość maksymalna
3000 Mb/s (Wi-Fi)
Zabezpieczenia
WPA3

Gabaryt urządzenia

Waga urządzenia
413 g
Wysokość urządzenia
174 mm
Szerokość urządzenia
Miara szerokości. 70 mm
Brak w magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.