Tryb offline

Huawei Mesh 3 3-packs, WS8100-23

Kod Komsa:
TD-HW-L037
EAN:
6941487241378
Numer katalogowy:
53039178
Waga urządzenia:
413 g
WiFi:
Wi-Fi 6 (802.11 ax)
Częstotliwość:
2.4 / 5 Ghz
Długość urządzenia:
107 mm
Funkcje:
DHCP, Kontrola rodzicielska, Sieć gościnna
Praca w trybie:
Router
Prędkość maksymalna:
3000 Mb/s (Wi-Fi)
Rodzaj:
Bezprzewodowe
Szerokość urządzenia:
70 mm
Wysokość urządzenia:
174 mm
Przejdź do pełnej specyfikacji

HUAWEI WiFi Mesh 3 (3 szt.)

Nowy HUAWEI WiFi Mesh 3 to domowy system, który pozwoli Ci stworzyć jedną, szybką i stabilną sieć Wi-Fi w całym domu. Zintegrowane ze sobą urządzenia umożliwiają płynny roaming, dzięki któremu przechodząc pomiędzy pomieszczeniami jesteś stale połączony do węzła sieci o najsilniejszym sygnale. Dzięki obsłudze WiFi 6, HUAWEI WiFi Mesh 3 osiąga maksymalną przepustowość do nawet 3000 Mb/s. Przy takiej prędkości buforowanie i opóźnienia stają się przeszłością, a Ty możesz się cieszyć płynnym streamowaniem i sieciową rozgrywką.

HUAWEI WiFi Mesh 3 - 3 sztuki

Szybka łączność z siecią

Każde z podłączonych do systemu urządzeń HUAWEI WiFi Mesh 3 obsługuje dwuzakresowy dostęp do sieci bezprzewodowej: 2,4 GHz i 5 GHz, zapewniając łączną prędkości do 3000 Mb /s. Jedno z pasm dedykowane jest do komunikacji między routerami i zapewnieniu jak najlepszej przepustowości łącza. HUAWEI WiFi Mesh 3 jest także wyposażony w 3 porty Gigabit Ethernet, a wszystkie obsługują auto adaptację sieci WAN/LAN. Nie musisz identyfikować portów sieciowych, a konfiguracja jest teraz jeszcze prostsza.

HUAWEI WiFi Mesh 3 Łączność

Wydajne połączenie dla wielu użytkowników

Przemieszczając się po mieszkaniu nie musisz już martwić się o zerwanie transferu danych. System HUAWEI WiFi Mesh 3 automatycznie przełączy Cię do urządzenia o najszybszej sieci bez zrywania bieżącego połączenia, a 4 niezależne wzmacniacze mocy zapewniają szeroki i silny zasięg sygnału w całym domu. W przypadku tradycyjnych routerów duża liczba podłączonych na raz klientow wpływa niekorzystnie na prędkość połączenia internetowego. Wykorzystanie HUAWEI WiFi Mesh 3 pozwoli na podłączenie jednocześnie nawet 250 urządzeń.

HUAWEI WiFi Mesh 3 Wiele urządzeń

HUAWEI HomeSec

HUAWEI WiFi Mesh 3 wyposażono w kompleksowy system zabezpieczeń HUAWEI HomeSec, który ochroni Cię przed atakami sieciowymi i próbami wyłudzania danych, a przy tym obsługuje standard WPA3. Ciesz się kompleksową ochroną danych i prywatności.

Dzięki funkcji Huawei Share nie musisz już wpisywać bezpiecznych i skomplikowanych haseł, by połączyć się z Internetem. Wystarczy przyłożyć telefon z systemem Android i włączonym NFC do jednego z routerów HUAWEI WiFi Mesh 3, aby połączyć się z siecią.

HUAWEI WiFi Mesh 3 HomeSec

Zarządzaj domową siecią WiFi

Zarządzanie domową siecią jeszcze nigdy nie było takie proste. Wystarczy pobrać aplikację HUAWEI AI Life, aby zarządzać dodatkowymi funkcjami HUAWEI WiFi Mesh 3. Aplikacja pozwoli Ci podejrzeć najważniejsze parametry sieci, ustawić limity prędkości, wizualizować zasięg sieci, kontrolować korzystanie z Internetu przez dzieci i znacznie więcej.

HUAWEI WiFi Mesh 3 Aplikacja AI Life

Informacje ogólne

Funkcje
DHCP, Kontrola rodzicielska, Sieć gościnna
Rodzaj
Bezprzewodowe
Praca w trybie
Router
Częstotliwość
2.4 / 5 Ghz
Zarządzanie urządzeniem
Aplikacja

Standardy przesyłu danych

WiFi
Wi-Fi 6 (802.11 ax)

Transmisja

Prędkość maksymalna
3000 Mb/s (Wi-Fi)
Zabezpieczenia
WPA3

Gabaryt urządzenia

Waga urządzenia
413 g
Wysokość urządzenia
174 mm
Długość urządzenia
107 mm
Szerokość urządzenia
70 mm
Brak w magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.