Tryb offline

Bigben Power Delivery type-C car charger adapter

Kod Komsa:
MO-B2-L001
EAN:
3571211433019
Numer katalogowy:
BASECAC18WUSBCPDB
Kolor:
Czarny
Waga urządzenia:
brak danych
Diody Led:
nie
Długość kabla [m]:
nie dotyczy
Gwarancja:
24 miesiące
Kompatybilność:
Smartfon
Materiał wykonania (dominujący):
Tworzywo sztuczne
Napięcie ładowania:
18 W
Rodzaj i ilosć USB :
1
Szybkie ładowanie:
tak
Przejdź do pełnej specyfikacji

Wszechstronna ładowarka

Korzystaj z mobilnych opcji ładowania jakie oferuje adapter samochodowy. Ten rodzaj ładowarki pozwala na podłączenie dowolnego kabla o złączu kompatybilnym z wyjściem adaptera. Niewielkich rozmiarów adapter sprawdzi się w każdej podróży. Od teraz ładowanie telefonu w samochodzie nie będzie już problemem.

Technologia Quick Charge

Quick Charge to jedna z najpopularniejszych metod szybszego ładowania. Technologia ta służy do zarządzania energią dostarczaną do urządzenia przez USB. Technologia ta ładuje akumulatory w smartfonach szybciej, niż pozwala na to standardowy port USB. Czyni to, zwiększając napięcie wyjściowe dostarczane przez ładowarkę USB, przy jednoczesnym zastosowaniu technik, które zapobiegają uszkodzeniom akumulatora spowodowanym niekontrolowanym szybkim ładowaniem. Skorzystaj z udogodnień jakie oferuje ta technologia.

1 wyjście USB-C

Nowoczesne rozwiązanie jakim jest standard USB-C pozwala na bardzo szybkie i sprawne ładowanie urządzeń. Szeroka kompatybilność tej technologii pozwala na wygodę i ułatwia codzienne życie. Ta ładowarka posiada 1 wyjście USB-C, dzięki którym zapomnisz o problemach z ładowaniem Twojego urządzenia.

Ładowarka samochodowa BigBen

Ładowarka USB odpowiednia do samochodów osobowych, ciężarowych, kamperów i łodzi. Protokół ładowania zgodny z funkcją Power Delivery gwarantuje ultraszybkie ładowanie, aby skutecznie wspierać Cię na co dzień. Dzięki szybkim złączom ta ładowarka zapewnia wysoką moc ładowania i optymalizuje zarządzanie energią. Port USB-C zapewnia maksymalne ładowanie 18W, co czyni ładowarkę idealnym produktem do szerokiej gamy urządzeń kompatybilnych z połączeniami USB-C, w tym produktami z systemem iOS i Android

Parametry Ogólne

Kompatybilność
Smartfon
Typ zasilania
zapalniczka samochodowa
Rodzaj i ilosć USB
1
Szybkie ładowanie
tak

Zasilanie

Napięcie ładowania
18 W

Dodatkowe Informacje

Diody Led
nie
Długość kabla [m]
nie dotyczy
Gwarancja
24 miesiące

Gabaryt i Wykonanie

Kolor
Czarny
Materiał wykonania (dominujący)
Tworzywo sztuczne
Waga urządzenia
brak danych
W magazynie
Produkty powiązane
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
cookie

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.